خرید ابزار ؛ نکاتی که در انتخاب درست ابزار به شما کمک می‌کنند

اره فارسی بر کشویی بوش مدل ‏GCM 800 SJ

فرقی نمی‌کند که یک استادکار حرفه‌ای باشید یا تازه‌کار آماتور، چراکه در هر صورت به ابزار مناسب و درست نیاز دارید تا بتوانید کارهای بزرگ ساخت و ساز یا خانگی را با نهایت دقت، ایمنی و زیبایی انجام دهید. اما چطور می‌توانیم بهترین ابزار را انتخاب کنیم؟ هنگام خرید ابزار باید چه مواردی را در […]

دریل پیچ گوشتی ؛ مدل‌ها، ویژگی‌ها و کاربردها

دریل پیچ گوشتی ؛ مدل‌ها، ویژگی‌ها و کاربردها

دریل پیچ گوشتی که در دو مدل ابزار برقی و ابزار شارژی عرضه می‌شود، یکی از ابزارهای ضروری است که جای خالی آن در مجموعه ابزار خانگی افراد احساس می‌شود؛ مخصوصا کسانی که کارهای خانه را خودشان انجام می‌دهند. اما دریل پیچ گوشتی دقیقا چه کاربردهایی دارد؟

اره عمود بر ؛ بهترین ابزار برای بریدن اشکال پیچیده روی چوب

اره عمود بر ؛ بهترین ابزار برای بریدن اشکال پیچیده روی چوب

اره عمود بر یکی ازکاربردی‌ترین ابزار شارژی است که برای بریدن الگوهای منحنی و صاف روی سطوح مختلفی مثل چوب، پلاستیک، تخته سه لا،‌ فلز و حتی سرامیک استفاده می‌شود. این ابزار،در دسته ابزار نجاری هم مدل های مختلفی دارد.اره عمود بر بعد از دریل ها دومین ابزار پرمصرفی است که جای خالی آن در هر خانه‌ای […]

9 ترفند کاربردی برای کاهش هزینه؛ خودتان بسازید!

9 ترفند کاربردی برای آسان کردن کارها؛ خودتان بسازید!

به فصل خانه تکانی نزدیک شدیم و باز هم به روش‌های جدید و آسان برای آراستن خانه نیاز داریم. این 9 ترفند کاربردی به شما کمک می‌کنند که کارهای خانه را خودتان انجام دهید و منتظر استادکارهای حرفه‌ای نباشید.

کار با چوب و جلوگیری از اشتباهات رایج در نجاری خانگی

کار با چوب و جلوگیری از اشتباهات رایج در پروژه‌های نجاری

در این مقاله قصد داریم 5 اشتباه رایج در پروژه‌های نجاری را به شما معرفی کنیم. با خودداری از این اشتباهات به‌آسانی می‌توانید کار با چوب را لذت‌بخش‌ کنید و کارهای نجاری خانگی را خودتان انجام دهید.

راهنمای خرید تراز ؛ آشنایی با انواع تراز و کاربرد آنها

راهنمای خرید تراز ؛ آشنایی با انواع تراز و کاربرد آنها

ترازها از مهم‌ترین ابزار اندازه‌گیری به شمار می‌روند. بررسی برآمدگی‌ها، ناصافی سطوح و زاویه‌ها یکی از اصلی‌ترین بخش‌های پروژه‌های ساخت و ساز است. بنابراین قصد داریم در این متن از راهنمای خرید تراز به شما کمک کنیم تا مناسب‌ترین تراز با پروژه‌های خود را انتخاب کنید.

ردیابی ابزارها با ویژگی Geofencing میلواکی

ردیابی ابزارها با ویژگی Geofencing میلواکی

نگران گم شدن یا دزدیده شدن ابزارها نباشید؛ ویژگی جدید میلواکی تولز در ردیابی ابزارها به شما کمک می‌کند! اگر اغلب اوقات ابزارهای‌تان را گم می‌کنید یا نگران دزدیده شدن آنها هستید، پس حتما به این نرم‌افزار نیاز دارید.

مجموعه ابزار خانگی ؛ چه ابزاری بخریم؟

مجموعه ابزار خانگی

این مقاله در خرید یک مجموعه ابزار خانگی به شما کمک می‌کند. با خرید مجموعه‌ی کاملی از ابزار دستی و برقی مناسب می‌توانید تقریبا تمام کارها و پروژه‌های خانگی را انجام دهید. در ادامه با فروشگاه اینترنتی ابزاربلوط همراه شوید.

تیز کردن تیغ اره نواری ؛ چطور تیغ اره نواری را تیز کنیم؟

تیز کردن تیغ اره نواری با ابزارهای ساده و کاربردی

اره نواری ابزاری است با قابلیت‌های همه‌کاره‌ی بی‌همتا که برای برش‌‌های خمیده و اشکال نامنظم استفاده می‌شود. این ابزار زیر مجموعه ابزار نجاری می باشد و می‌تواند الوارهای ضخیم را نیز برش دهد؛ اما راز عملکرد بهتر ابزار در این است که از تیغ کاملا تیز استفاده کنید. اما چه روش‌هایی برای تیز کردن تیغ […]

پرینترهای سه بعدی، آینده‌ی ساخت و ساز

پرینترهای سه بعدی، آینده‌ی ساخت و ساز

پرینترهای سه بعدی در جهان پیشرفته‌ی امروز به یکی از نگرانی‌های استادکارهای ساخت و ساز تبدیل شده‌اند. تکنولوژی پرینترهای سه بعدی این روزها می‌تواند اجسامی بزرگ‌تر از قطعه‌های بازی شطرنج را تولید کند.