درباره ما

چشم انداز

Vision

ماموریت

mission

ارزش ها

value

چشم انداز
ماموریت
ارزش ها
فروشگاه ابزار بلوط  قصد دارد در حوزه فروش کالا،  ارسال و پشتیبانی آن در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی مثبت در راستای رفع نیازهای طیف وسیعی از مشتریان صنعتی، خانگی و … بردارد و به یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه­‌های آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک ابزار آلات صنعتی تبدیل گردد.
تیم ما در تلاش است تا بهترین نوع خدمات رسانی را به همراهان خود ارائه نماید.ما برای رسیدن به اهداف خود اعم از رضایت مشتری،کیفیت خدمات و … همواره در حال آزمون وخطای خود وفرآیندهایمان هستیم.ما برای دانش نوین و ایده های ناب ارزش بسیاری قائل هستیم و در هر لحظه پذیرای آن ها می باشیم.

جلب رضایت مشتری
همکاران خلاق و جوان
پایبند به تعهدات
به دنبال رشد و توسعه مداوم دانش و تجربه
بالابردن کیفیت خدمات

خرید از ابزار بلوط!!! چرا؟؟؟

خرید آنلاین در ابزار بلوط علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. فروشگاه‌های مدرن این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند.
ابزار بلوط با فراهم آوردن تنوع بالایی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب آن‌ها، به دنبال خرید راحت و رضایت ‌بخش ابزارآلات برای همراهان خودش است و این مهم را با مهیا کردن امکان بررسی فنی و کاربردی ابزارآلات و ارائه محتوای مناسب و غنی محقق می‌سازد.
چرا فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط

ابزار بلوط متشکل از یک تیم جوان و پویاست که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کنند و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است. هدف ابزار بلوط آگاهی‌بخشی در زمینه ابزارآلات صنعتی است و در راستای این هدف همکاران ما تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت خاطر شما خواهند کرد.
منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.