ابزار بلوط همواره رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

به این منظور بازگشت رایگان کالا تا 30 روز (طبق بند 1) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی ابزار بلوط ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت ابزار بلوط رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار بلوط نخواهد بود.

کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت ابزار بلوط رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار بلوط نخواهد بود.

کالاهای معیوب و یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت ابزار بلوط رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار بلوط نخواهد بود.

نکات مهم در بازگشت کالا

  • جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای 1-4) و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن 88901687-021 ، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل [email protected] اقدام گردد.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا ابزار بلوط از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی ابزار بلوط مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.
  • هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده ابزار بلوط خواهد بود.
  • در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی ابزار بلوط اطلاع داده شود.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا ابزار بلوط از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط واحد بازگشت کالا ابزار بلوط، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.
  • پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای 1-4) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت 30 روز به صورت امانت نزد ابزار بلوط باقی می‌ماند و پس از این مدت ابزار بلوط هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.
  • در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزار بلوط ، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.
  • چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

عودت وجه کالا

جهت درخواست عودت وجه کالا کافیست در پنل کاربری بر روی درخواست عودت وجه کلیک کنید و اطلاعات درخواستی مانند نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، شماره سفارش و شماره شبا خود را اعلام کنید . در نظر داشته باشید که پس از اعلام مشخصات مورد نیاز درخواست عودت وجه شما بین 48 الی 72 ساعت کاری انجام خواهد شد .