معرفی ابزار ردیابی شرکت One Key ، نگران گم شدن ابزارتان نباشید

نگران گم شدن یا دزدیده شدن ابزارها نباشید؛ ویژگی جدید میلواکی تولز در ردیابی ابزارها به شما کمک می‌کند! اگر اغلب اوقات ابزارهای‌تان را گم می‌کنید یا نگران دزدیده شدن آنها هستید، پس حتما به این نرم‌افزار نیاز دارید.

پیش از این، تکنولوژی One Key برای ردیابی ابزار طراحی شده بود. در حال حاضر، ابزارهایی که به پلتفرم دیجیتال One Key مجهز هستند، از قابلیت شخصی‌سازی، مدیریت و ردیابی از طریق بلوتوث برخوردار می‌شوند. اما ویژگی حصار جغرافیایی (Geofencing) میلواکی با هشدار دادن، به شما کمک می‌کند که از تغییر محل ابزارها با خبر شوید.

قابلیت‌های Geofencing میلواکی در ابزار ردیابی

ویژگی Geofencing درواقع نوعی حد و مرز جغرافیایی مجازی ایجاد می‌کند. همین قابلیت باعث می‌شود که نرم‌افزار بتواند ورود و خروج ابزارها به محل ثبت شده را تشخیص دهد و شما را آگاه کند.

ابزار ردیابی

قابلیت ردیابی بلوتوث که در تکنولوژی One Key وجود دارد، تنها در صورتی عمل می‌کند که گوشی موبایل در فاصله‌ی ۳۰ متری از ابزارها باشد؛ اما ویژگی جدید میلواکی می‌تواند تمام محیط خانه و محل کار را پوشش دهد.

سیستم One Key می‌تواند موقعیت مکانی ۱۲.۵ میلیون ابزار را شناسایی کند. با افزایش تعداد کاربران، پشتیبانی‌های شبکه‌ای از ابزارها آغاز خواهد شد. در حال حاضر، تکنولوژی جدید میلواکی تنها می‌تواند شما را از تغییر محل ابزارها آگاه کند، اما نسخه‌های جدیدتر ابزار ردیابی در آینده به ویژگی‌هایی مجهز می‌شوند که می‌تواند ابزارها را از فاصله‌ی دور غیر فعال کند.

میلواکی اولین شرکت تولیدکننده‌ی ابزار است که این ویژگی را ارائه می‌کند. Geofencing در مرحله‌ی آزمون‌های بتا است، با اینحال نسخه‌ای از آن در دسترس قرار دارد. این شرکت همچنین بازخوردهای تجربیات کاربران را برای بهبود نرم‌افزار و توسعه‌ی خدمات خود جمع‌آوری می‌کند. تکنولوژی One Key برای پیمانکارها و شرکت‌های ساخت و ساز طراحی شده است؛ اما میلواکی، تکنولوژی خود را در دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد.

شرکت میلواکی الکتریک تولز، برندی است که همانند آ.ا.گ و هوور، در زمینه‌‌ی صنایع تکترونیک فعالیت می‌کند. این شرکت ابزارهای برقی، شارژی، دستی، انواع انبرها، اره‌های دستی، پیچ‌گوشتی ابزار ردیابی و بسیاری از ابزارهای دیگر را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند. میلواکی تولز از سال ۱۹۲۴ در ویسکانسین آمریکا آغاز به کار کرده است.

منبع : One Key

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.