شرایط ارسال سفارشات ابزاربلوط

نحوه ارسال کالا (به استثنای کالاهای سنگین بالای 20 کیلوگرم و حجیم ) به شهر تهران و سایر شهر های کشور به شرح ذیل میباشد:

مقصد سفارش هزینه
تهران هزینه حمل سفارشات بالای 300 هزارتومان رایگان
حومه تهران و شهرستان ها ( ارسال با پست ) هزینه ارسال سفارشات از طریق پست 15.000 تومان میباشد ؛ در صورتی که مبلغ سفارش بالای 300 هزارتومان باشد و ارسال آن از طریق پست امکان پذیر باشد هزینه حمل رایگان است .
حومه تهران و شهرستان ها ( ارسال با باربری ) هزینه ارسال سفارشاتی که تنها از طریق باربری امکان پذیر است بر عهده مشتری می باشد و پس از ثبت سفارش هزینه آن به مشتری اعلام خواهد شد

شرایط ارسال

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری، پست سفارشی و یا باربری یکی را انتخاب کنند. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات ابزار بلوط وجود خواهد داشت.( در 90 درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)

ارسال ابزار بلوط

بر این اساس روشهای ذیل به تفکیک شهر تهران و سایر شهر های کشور جهت ارسال کالاها به کار گرفته خواهند شد:

سفارشات تهران

سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک ، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا 24 ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

سفارشات شهرستان

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات ابزار بلوط ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 15 کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات ابزار بلوط ارسال خواهد شد.

حمل ونقل

نکته مهم

  • سفارشات برای جزیره کیش، جزیره قشم، چابهار، بندر ماهشهر و عسلویه از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات ابزار بلوط ارسال می شوند.
  • پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف ابزار بلوط به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه ( پیگیری سفارشات ) سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با ابزار بلوط تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.
  • لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان ابزار بلوط می گذارند.
  • در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه ، کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره شبا خود را از طریق این صفحه ( درخواست عودت وجه ) اعلام کنند .
  • انتخاب روش ارسال در هنگام تایید سبد سفارش ، صرفا به عنوان پیشنهاد مورد نظر مشتری میباشد و باتوجه به سیاست های ارسال ابزار بلوط لازم به ذکر است:

 فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط در انتخاب سریعترین و ایمن ترین روش ، ممکن است نحوه ارسال تغییر پیدا کند حداکثر سعی خود را انجام میدهد تا با روش ارسالی مورد نظر مشتری سفارشات را تحویل دهد.