شرایط گارانتی

با ابزار بلوط آسوده خاطر خرید کنید

فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط با تجربه ۱۰ سال فعالیت در حوزه ابزار و تجهیزات ساختمانی و کسب تجربه طولانی و تخصصی در حوزه فروش و تعمیرات ابزار آلات صنعتی و ساختمانی قصد دارد جهت اطمینان کاربران ، صنعتگران ، تولیدکنندگان و انبوه سازان، تمامی محصولات صنعتی و ساختمانی را با گارانتی 3 ماهه ابزار بلوط ارائه دهد. تا فعالان حوزه‌های مختلف بتوانند با اطمینان خاطر خرید خود را تکمیل نمایند.امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد .

فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط به خدمات برتر برای خانواده مشتریان خود تاکید دارد .لذا با توجه بر اینکه تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد، در همین راستا تمامی کالاها را بعد از ثبت سفارش با برچسب گارانتی و هولوگرام ابزار بلوط  ارائه میدهد تا شرکت ها و مشتریان بتوانند رضایت و اطمینان کافی را از خرید خود داشته باشند. که این گارانتی علاوه بر گارانتی خود محصول می باشد و مشتریان عزیز ضمن مطالعه شرایط و ضوابط میتوانند جهت استفاده از گارانتی خود اقدام نمایند

امروزه تمامی شرکت های تولید کننده ابزار آلات وتجهیزات ساختمانی در بازارهایی با رقابت بسیار فشرده سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند تا در این رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بیشتری در گرداندن چرخ صنعت و حصول تبعات آن داشته باشند.در این راستا علاوه بر فعالیتهای گسترده در راستای بهبود کیفیت محصولات ، ارائه خدمات پس از فروش نیز امری اجتناب ناپذیر و ضروری می باشد.خدماتی که شرکتهای ارائه دهنده ی ابزار آلات با پرداخت هزینه های قابل توجه آن، مسئولیت ارائه آنها را بر عهده می گیرند.
با توجه به پیچیدگی شرایط ارائه این خدمات و لزوم توجه در دقت و صحت انجام آنها ، استفاده از  دستورالعمل اجرایی این خدمات بالاخص نوع خاص آن یعنی خدمات گارانتی بسیار ضروری می باشد. دستورالعمل حاضر کلیدی است در دست مجریان این خدمات تا با دقت کامل در مطالب آن، وظایف خود را به خوبی انجام دهند و موجبات رضایت مشتریان که از سرمایه های اصلی فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط هستند را فراهم سازند و نهایتاً تداوم و پیشرفت کار خود را تضمین نمایند.

شرایط گارانتی ابزار آلات و تجهیزات صنعتی ابزار بلوط :

شرایط عمومی گارانتی:

 1. ارائه خدمات رایگان ، بابت مبلغ قطعات یدکی شامل گارانتی و اجرت تعمیر با نظر کارشناس فنی می باشد و مفهوم تعویض دستگاه را در بر ندارد.
 2. هر گونه خدمات شامل گارانتی بدون ارائه ی برگه ی گارانتی محصول و گارانتی ابزار بلوط غیر قایل ارائه می باشد.
 3. هزینه حمل و نقل تا شرکت ابزار بلوط به عهده خریدار محترم می باشد.
 4. تمامی محصولات بعد از تایید اولیه همکاران بخش گارانتی و هماهنگی به صورت تلفنی و یا از طریق ارسال تیکت به آدرس شرکت ابزار بلوط ارسال شود.
 5. جهت اعلام مشکل در کالای و نیاز به گارانتی کالا، لازم است قبل از ارسال کالا، از طریق تلفن 02166415403 ، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل [email protected] اقدام گردد.
 6. به منظور گارانتی کالا، لازم است فرم گارانتی کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم گارانتی کالا ابزار بلوط از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
 7. محموله ارسالی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال شود.
موارد خارج از شرایط گارانتی:
 1. هر گونه تعمیر ابزار آلات در تعمیرگاه های غیر مجاز و هر گونه تغییر در دستگاه توسط افراد متفرقه
 2. باز کردن دستگاه و یا ابزار به هر علتی توسط افرادی به غیر از نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش
 3. خرابی ناشی از نوسانات جریان برق، حمل و نقل نامناسب، استفاده از لوازم جانبی تایید نشده، آب خوردگی و هر گونه خرابی و شکستگی که در اثر عدم استفاده صحیح باشد.
 4. ضمانت نامه ی فاقد مهر فروشگاه و تاریخ خرید و همچنین ضمانت نامه های که دارای خط خوردگی و یا مختوش شدن می باشد

فروش ابزار پایان کار ما نیست، بلکه آغاز یک تعهد است